Pomoc, profesjonalizm i nowoczesna aparatura


Masaże, powrót do zdrowia po sportowej kontuzji, rehabilitacja osób niepełnosprawnych – tak w skrócie można podsumować usługi jakie oferuje nasza Fundacja.

Nasze gabinety, umieszczone w atrakcyjnych lokalizacjach blisko centrum Białegostoku (przy ul. Wołodyjowskiego 5 oraz Włókienniczej 4), są wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt rehabilitacyjny przeznaczony do wykonywania zabiegów między innymi z zakresu:

   • światłoterapii,

   • terapii ultradźwiękowej,

   • magnetoterapii,

    laseroterapii,

   • elektroterapii,

    kinezyterapii,

   • kinesiotapingu.

Posiadamy również stół do rehabilitacji z możliwością przeprowadzania trakcji kręgosłupa, lampę bakteriobójczą, urządzenie do stymulacji mięśni, sprzęt do rehabilitacji manualnej oraz zestawy do wykonywania różnego rodzaju masaży.

Mamy doświadczenie w pracy z osobami czynnie uprawiającymi różnego rodzaju dyscypliny sportu: od lekkiej atletyki po pływanie, czy tenisa stołowego.

Fundacja korzysta z usług wykwalifikowanych masażystów, rehabilitantów i wolontariuszy, którzy dzięki swojej wiedzy i cennym umiejętnościom, pomogą wszystkim zainteresowanym w szybszym powrocie do zdrowia. Doskonale wyszkolona kadra pracowników, w połączeniu z nowoczesną aparaturą, gwarantuje właściwą opiekę osobom niepełnosprawnym oraz osobom, które uległy urazom w wypadkach.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do korzystania z naszej oferty.